11106. 300. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
0 HUF
Kis porcelán tétel: Hollóházi mókus, Drasche nyúl, Hollóházi gyűszű, malacka, matricásak, részben jelzettek, kopásokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : vörös_iván