11091. 300. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
18 000 HUF
0 HUF
Zsolnay porcelánfajansz kanna, levonóképes, részben kézzel festett, jelzett, formaszámmal (7343), egy helyen sérüléssel, m: 12,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván