Német hadsereg felvonulási iránya Franciaországban, 1940-ben, térkép, Frankreich, Marschweg u. Kampforte d. 83. J. D. in der Zeit vom 16.5.-21.6.40, 1:1000.000, Armee Kartenstelle, német nyelven, 51x42 cm./ Marching route and camped of the German Army in Franc, in 1940, map, Frankreich, Marschweg u. Kampforte d. 83. J. D. in der Zeit vom 16.5.-21.6.40, 1:1000.000, Armee Kartenstelle, in German lan...
1849 Franciaország térképe, General-karte von Frankreich, F. Handtke, Glogau, Carl Flemming, hajtásnyomokkal, a hajtások mentén szakadással, a hátoldalon javítással, 67x80 cm./ 1849 Map of France, General-karte von Frankreich, F. Handtke, Glogau, Carl Flemming, with repairs on the back, folded, with some little tears, 67x80 cm.
cca 1910 Katonai térképek gyűjteménye. Szerb és szlovén területek / Collection of military maps. Serbian and Slovenian areas. 6 pieces Kostajnica, Senj, Brod, Cilli, Mitrovica, Banja Luka, 63x48 cm
1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, régi Lengyelország térkép. Színezett rézmetszet 51x47 cm / 1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, map of Poland, Colored etching. 51x47 cm
1835 Bajor és Würtembergi királyságok 'sa' Badeni Nagy Hertzegség földképe. Kissé viseltes, szakadt állapotban, 35x48cm/ 1835 Bavaria and Württemberg kingdoms 'and the' earth picture of the Grand Duchy of Baden. Slightly worn, 35x48cm
1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, Osztrák Németalföld térképe, 12. sz. tábla, kézzel festett, vászonra kasírozva, sérült, 60×136 cm / 1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, chorographic map of the Austrian Netherlands, table No. 12., handpainted, on canvas, damaged, 60×136 cm