1797 Az Osztrák Birodalom politikai és egyházigazgatási térképe. Maiestas Austriaca sive circul. Archi Ducat. Austriae cum ceteris Augustissimae huic Domus per Germaniam continuo ferme tractu devotis Haereditariis Terris... Seutterus, Matthaeus - Joh. M. Probst. Színezet rézmetszet, kis hiánnyal. / Political and clerical map of the Austrian Empire. Colored etching, Small part missing. Wide margin...
1801 A Délporosz Poseni kerület posta és politikai térképe. Das zu Südpreussen gehörige Posener Kammerdepartement ...auch mit den neu angelegten Post Coursen versehen. Nüremberg 1801. Homann. Nagyméretű rézmetszet, kis hiánnyal. / Large etched map of the South Prussian Posen departement. Small part missing. 77x51 cm
cca 1800 Katalónia rézmetszetű térképe. Cataloniae Principatus Rusconis. ac Cerrentaniae Comitatuum... T. Con. Lotter. / Large etched map of Catalonia Spain. One part missing. 57x50 cm
Vegyes német hegymászó térkép tétel: az Alpok különböző részei, az Eiger északi falának átnézeti képe, Dolomitok, közte néhány várostérkép is (Luzern, Semmering), stb., példányonként változó állapotban, különböző méretben, összesen 16 db / Various German mountaineering maps: different regions of the Alps, the Dolomites, Eiger North face, and a few city mpas (Lausanne, Semmering), 16 pieces in tot...
cca 1690 A lengyel királyságot ábrázoló rézmetszetű térképlapok. Megjelent: Alain Manesson Maller: Description de l'Univers.. Paris,1683./ Maps of Poland, the Polish Kingdom Etching. 11x17 cm
cca 1690 Szicíliát ábrázoló rézmetszetű térkép. Megjelent: Alain Manesson Maller: Description de l'Univers.. Paris,1683./ Image of Sicily. Etching. 11x17 cm
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Bp., 1929, Győző Andor. Második, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopottas, gerince kissé sérült.
Német hadsereg csapásiránya Franciaországban, a II. világháborúban, német nyelven, 70x81 cm./ Strike direction of German Army in France, in the World War II., in German language, 70x81 cm.