Number of items: 187
1574979
10072
300
Other collectibles
Kron Béla (1884-1965): Parlament a Budai Várból. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 25×33 cm
6 000 HUF
1610980
10073
300
Other collectibles
Kun Sarolta (1990-): Útfélen. Akvarell-tus, papír, jelzett, 50x35 cm.
3 000 HUF
1606259
10074
300
22000
Other collectibles
Leitner Sándor (1946- ): Falu vége. Olaj, farost, jelzett, keretben, 55×70 cm
22 000 HUF
1595382
10075
300
Other collectibles
Leyrer Erzsébet (?-?): Mintaterv 1942. Vegyes technika, papír, jelzett, 42×28 cm
1610241
10076
300
Other collectibles
Marosi György (1964- ): Térgörbület. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (6/6), 29×28 cm
4 000 HUF
1610246
10077
300
Other collectibles
Marosi György (1964- ): Tűz. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (4/6), 28×28 cm
4 000 HUF
1607799
10078
300
Other collectibles
Maté János (?-): Kalapos gazda. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 29×24 cm
1 000 HUF
1369312
10079
300
Other collectibles
1 800 HUF
1609895
10080
300
Other collectibles
Márffy jelzéssel: Kukoricás csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×50 cm
7 000 HUF
1413237
10081
300
3800
Other collectibles
3 800 HUF
1594656
10082
300
Other collectibles
4 000 HUF
1587704
10083
300
Other collectibles
Mináryné Techert Anna (?-?): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×27 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m