8 000 HUF
Orbán Ferenc: Családi ház tervezése. Az építészetről a közönséghez. Bp., 1931, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 106 l.+2 sztl. lev. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, felragasztott képpel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. A szerző, Orbán Ferenc (1874-1961) által dedikált! Ritka! Jó állapotban.