A régi és mai belga művészet kiállításainak tárgymutatója. A magyar kormány meghívására szervezte a belga kir. kormány. Rendezte az O.M. Képzőművészeti Társulat, a Szinyei-Merse-Társaság közreműködésével. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, magyar és francia nyelven.
Budapest, 1927, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben, szakadozott, kissé hiányos borítóval, ragasztott gerinccel, de belül jó állapotban.
Rozmaring. Balázs Árpád ötven kiválasztott legszebb dala. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés. Szép állapotban.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, é.n., Pesti Napló. Átkötött egészvászon-kötés, de belül szép állapotban.
A Dunakanyar festője Szőnyi István 1894-1960. Kiállítás Szőnyi István halálának 50. évfordulója alkalmából. Szentendrei képtár 2010. augusztus 27-november 14. PMMI - Ferenczy Múzeum kiadványai 31. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Szentendre, 2010, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, 20 p. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
Two Years 1983-1984. Israeli Art. Qualities Accumulated. Tel Aviv, 1984, The Tel Aviv Museum. Kiadói papírkötés, angol és héber nyelven./
Paperbinding, in English and Hebrew languages.
Európai Folklór Intézet évkönyvei, 2 db:
Hungarian Heritage Volume 8-9. Szerk: Csonka-Takács Eszter, Hoppál Mihály. Bp., 2007-2008, European Folklore Institute. Kiadói papírkötés, angol nyelven./
Paperbinding, in English language.
Farkas György 1911-1995. Szerk.: Kovács Gábor Zoltán. Bevezető tanulmányt írta: Sz. Kürti Katalin. Bp., 2011, Újpest Önkormányzata, 50 p. Kiadói papírkötés.