Farkas István (1887-1944). Szerk.: Beke László. Bp.-Kecskemét, Magyar Nemzeti Galéria-Bács-Kiskun megyei Önkormányzat Kecskeméti Képtára és Tóth Menyhért Emlékmúzeuma. Kiadói papírkötés.
Kert... Szerk.: Wehner Tibor. Gödöllő, [2002],Gödöllői Új Művészet Közalapítvány, 43 p. Kiadói papírkötés."Az e kötetben kiadott versek, idézetek, alkotói vallomások a Gödöllői Iparművészeti Műhely kertjében hangzottak el a műhely alkotói és a meghívott művészek tolmácsolásában 2001. július 2-án a Kert...című kiállítás megnyitóján. A megnyitó anyagát 2001-2002 telén a gödöllői műhely-kert ihletettt írások egészítették ki."
Jajczay János: Karácsony a művészetben. 45 színes táblával illusztrálva. Bp., é.n., Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott, javított papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
Vélics László: Vándorelőadásaim az egyházi művészetről. Bp., 1912, Szent-István-Társulat, Stephaneum Nyomda Rt., 197 p.+9 t. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé szakadozott papírborítóval, egyébként jó állapotban.
Dante: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Kiadói papírkötésben, megviselt, foltos, ázott borítóval, de belül jó állapotban, magyar, olasz, román és német nyelven. Gy. Szabó Béla fametszeteivel illusztrált kiadvány, dúcon jelzett, 43x33 cm.
Gruber Béla (1936-1963) emlékkiállítása. Szerk.: Jobbágyi Zsuzsa. Bp., 2001, Tihanyi Bencés Apátság Galériája. Kiadói papírkötés, magyar, német és angol nyelven.
Major Ervin: Fejezetek a magyar zene történetéből. Válogatott tanulmányok. Magyar Zenetudomány 8. Bp.,1967, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés.
Julius Meier-Graefe: Entwicklungsgeschichte der Modernen Kunst. Erster Band. München, 1914, R. Piper&Co. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos illusztrációval, német nyelven./ Second edition. Half-linen-binding, in poor condition, in German language.