Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db
Villani Lajos: A renaissance úttörői. Gerevich Tibor előszavával. Bp., é.n, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés. Szép állapotban.
Lyka Károly: Festészeti életünk a milleniumtól az első világháborúig. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:
Téli Tárlat '99. Vác, , Madách Imre Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
Új Szalon. Váci Alkotóművészek Egyesülete. Kötelék-II. kiállítás katalógusa. Vác, 2006, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Tragor István Múzeum. Kiadói papírkötés.
Vegyes művészeti könyvek, 2 db:
Kiss Ilona: Bp., 1999, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés, német nyelven.
Sérullaz Maurice: Az impresszionizmus enciklopédiája Georges Pillement, Bertrand Marret, Francois Duret-Robert közreműködésével. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Magyar székesegyházak. Szerk: Éri István. Bp., 1989, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal, illusztrációkkal illusztrálva.
Kiadói kolligátum kötet. Az Ars Mundi sorozat négy kötete egybekötve. Dercsényi Dezső: A mozaik.; Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete; Homér Lajos: Keleti miniaturák. Bp., Officina, 1944. Kiadói félvászonkötésben.
Szántó Piroska: Forradalmi Szvit 1956 október-december. Bp., é.n. (1984), Corvina, Kiadói félvászon papírkötés, az elülső szennylap és egy lap hiányzik, a címoldal javított.
P.P. Rubens. Paintings-Oilsketches-Drawings. Antwerp, 1977, Royal Museum of Fine Arts, XXIV+388 p.+173 t.Kiadói papírkötésben, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven. /Paperbinding, in English language.
Georg Simmel: Velence, Firenze, Róma. Művészetelméleti írások. Budapest, Atlantisz Medvetánc, 1990, 164 p. Papírkötés, könyvtári bejegyzéssel, jó állapotban
Dr. Lázár Béla: A magyar művészet jövője. Budapest, 1916, Dick Manó. Kiadói papírkötés. Felvágatlan lapélekkel. Megviselt állapotban. A borítója részben elvált a könyvtesttől. A gerince picit szakadt. Foltos.
Magyarország művészeti emlékei, 2., 4. kötetek. Szerk.: Gerevich Tibor. 2. Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. 4. Rados Jenő: Magyar kastélyok. Budapest, 1938.-1939., Műemlékek Országos Bizottsága. Az első kötet hiányzik. A harmadik kötet nem jelent meg. Kiadói picit kopott félbőr egységes sorozatkötésben. Jó állapotban.
Horváth Henrik: Budapest Művészeti Emlékei. Magyarország Művészeti Emlékei II. Szerkeszti Gerevich Tibor. Budapest, 1938, Műemlékek Országos Bizottsága, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói némileg kopottas félbőr kötés. Töredék, csak második, kötet.