1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Radó Antal: Firdusziból. Feridún és fiai. Bp., é.n. ,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), XXIII+125+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval.