Art-ceramics
Number of items: 29
1556508
11074
301
Art-ceramics
Other collectibles
Hummel copy kosárkás kislány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, m: 10,5 cm.
3 000 HUF
1508361
11075
301
Art-ceramics
Other collectibles
Kislány és a játszó kis kutya, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, m:12 cm, h:22 cm
2 000 HUF
1536766
11076
301
Art-ceramics
Other collectibles
Retro mázas kerámia tál, hajszál repedéssel, jelzett, 28×25 cm
1556352
11077
301
Art-ceramics
Other collectibles
Kisfiú távcsővel, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, sérülésekkel,11x8x5 cm.
2 600 HUF
1598728
11078
301
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész kerámia tálka és fogpiszkálótartó, mázas kerámia, jelzett (K. T.), 16x15 és 6,5x11x6 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m