10560.
301. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Sterbenz Károly (1909-1993): Menyhárd Istvánné könyve. Rézkarc, papír, jelzett, hajtásnyommal, 8.5x6.5 cm.