1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
1843 Pesther Tageblatt. Szerk.: Dr. Saphir Zsigmond. 1843. V. évfolyam, I. félév 1-152. számok. Pest, Landerer és Heckenast. Egészvászon-kötésben, 1915-ből származó ajándékozási sorokkal, német nyelven. 1843-as pesti német nyelvű szépirodalmi hetilap, amely első sorban szépirodalmi és fővárosi híreket, de színházi és művészeti eseményeket is közölt. A lap halladó szellemű vonalat képviselt, ezért sok gondja akadt a cenzurával. 1845. márciusában megszűnt.
1855 Ezüst virágok Nagyságos és Főtiszteletű Markus és Batiszfalvi Máriássy Gábor Urnak. Első szent ldozata huszonötödik évnapjára, Eger, Érseki Lyceum, későbbi rábélyegzésekkel.
1867 Trattner és Károlyi Nemzeti Kalendáriuma, 1867-dik esztendöre. Ötvenharmadik évfolyam. Pest, Trattner Károlyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos, osztrák naptárbélyeg pecséttel a címlapon.