13200. 301. Closed Online auction Printed Materials
4 000 HUF
0 HUF
cca 1900-1944 Vegyes papírrégiség tétel, 15 db: 14 db erotikus nyomat, és 1 db női portré, ceruza, papír, jelzett, sérült, 30x21 cm és 20x15 cm.
Photo of the item taken by : scanner