21928. 301. Closed Online auction Slovakia
14 000 HUF
0 HUF
Zólyom, Zvolen; Alsó piac a várral, Felső piac, Fő tér. Schwidernoch Károly kiadása / markets, castle, main square. floral Art Nouveau litho (EB)
T3
Photo of the item taken by : ra