6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Éble Gábor: Az ecsedi uradalom és Nyíregyháza. Gazdaságtörténeti tanulmány. Bp., 1898, Hornyánszky Viktor, 171 p.+ 4 t. (1 színes) + 1 melléklet (kézirat hasonmás)+1 térkép. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült fűzéssel, néhol foltos lapokkal.