Belügyi közlöny. 1897. Szerk.: Dr. Némethy Károly. II. évfolyam. Kiadja Magyar Királyi Belügyminisztérium. Bp., 1897, Légrády, XXXVI+576 p. Korabeli félbőr-kötés, kopottas, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Benne 1896-ra, a Millennium évére, vonatkozó rendeletekkel is.
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V. kötet: 1913-1926. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1928, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapító...
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. VI. kötet: 1927-1928. Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, valamint foltos hátsó borítóval. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapít...
Szegedi János: Tripartitum juris Ungarici Tyrocinium huxta ordinem titulorum operis Tripartiti sacris canonibus accomodatum. 1. köt. Nagyszombat, 1734, Leopoldus Josephus Berger. Kissé megviselt bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Az 1876-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, 2+530 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, néhol foltos lapokkal, egy-két helyen bejelöléssel, hátsó szennylap hiányzik. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1877-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1886, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny. Második kiadás, V+167 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró utolsó lappal, és hátsó szennylappal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1879-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1879, M. Kir. Belügyminisztérium, Légrády Testvérek bizománya. Első kiadás, IV+761 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az 1. oldalon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1882-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1882, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., 634+VI p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a 121. oldal javított. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., VII+437 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás aláhúzásokkal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1888-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1888, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIV+845 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé megnyomódott elülső borítóval, javított kötéssel. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.