Az 1893-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1893, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+778 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, 3-14. oldalak között két lap szakadt (3/4.,7/8.) a többi kissé gyűrött. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1897-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1897, Országos Törvénytár Szerkesztősége., Pesti Könyvnyomda Rt., IV+390 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
Vladár Gábor dr. (szerk.): Magyarország hatályos törvényei kiegészitve a törvényeket módosító jogszabályokkal. III. kötet 1885-1895. Budapest, 1944, Grill Károly. Kiadói félvászon kötésben.
Magyar Rendeletek Tára, 16 kötet (1868,1878,1879, 1880 II., 1881 I-II.. 1882 I-II, 1883 II., 1885 II., 1887 I., 1888 I-II.,1889 II., 1901, 1903 I-K), Budapest, 1884-1903, Magyar Királyi Belügyminisztérium. Kiadói félvászon. Intézményi bélyegzőkkel. Változó állapotban.
Sebess Dénes, Börcsök Andor: Magyarországi birtokrendezés. Bp., 1909, Pesti Könyvnyomda Rt, 8+550 p. Átkötött félvászon kötés, a címoldal hiányzik, az első 8 oldal üres, az elsőre ceruzával beírták a címet, és a szerzők neveit, de a könyv teljes, és mindezek ellenére jó állapotú.
Schnierer Aladár: A bűntettekről és vétségekről szóló magyar büntető-törvény magyarázata. Bp., 1885, Franklin. Megviselt vászonkötésben, az elülső kötéstábla lejár