16187.
302. Closed Online auction
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Abbe, Patience - Abbe, Richard - Abbe, Johnny: Három gyermek tizenegy évi bolyongása a világ körül. Bp., é. n., Palladis. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.