16160.
302. Closed Online auction
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.