Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 62
1622884
31224
302
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Ausztria DN "DDSG (Dunagőzhajózási Társaság)" zománcozott fém kitűző (20x21mm) + 1937. Dunai gőzhajók sor "DDSG" alkalmi bélyegzéssel borítékon T:1-,2
1 200 HUF
1595323
31225
302
Numismatics
Csehszlovákia 1938. "A Nemzetközi Statisztikai Intézet XXIV. ülése" francia nyelvű fém kitűző (22x30mm) T:2 kis patina Czechoslovakia 1938. "XXIVéme SESSION DE L'INSTITUT INTERNAT DE STATISTIQUE PRAUGE 1938" (22x30mm) C:XF small patina
1 200 HUF
1517283
31226
302
100
Numismatics
1606769
31227
302
Numismatics
Csehszlovákia DN "Magas Tátra" zománcozott fém jelvény, (~26mm) T:2 Czechoslovakia ND "Vysoké Tatry" enamelled metal badge (~26mm) C:XF
1 000 HUF
1517282
31228
302
100
Numismatics
1621796
31229
302
30000
Numismatics
Orosz Birodalom / Buharai Kánság ~1880-1910. "Buharai Nemesi Rend" jelzett, zománcozott, aranyozott Ag (?) kitüntetés eredeti tokban. A kitüntetésnek nyolc osztálya van, ez a példány az első hat osztály valamelyikének egyik darabja. (42,68g/0.956(?)/74mm) T:2 aranyozás kopott Russian Empire / Emirate of Bukhara ~1880-1910. "Order of Noble Bukhara" hallmarked, enamelled, gilt Ag (?) decoration in o...
30 000 HUF
1452322
31230
302
Numismatics
Románia ~1974. "30 éve szabadult fel Románia a fasizmus alól" ezüstözött Br emlékérem láncon (35mm) T:2- Romania ~1974. "30 years since Romania was freed from fascism" silver plated Br medallion on chain (35mm) C:VF
1 000 HUF
1617578
31231
302
Numismatics
Szovjetunió ~1960-1970. "Munka Vörös Zászló Érdemrendje" zománcozott, részben aranyozott Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, kézi gravírozású sorszámmal a hátoldalán T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Order of the Red Banner of Labour" enamelled, partially gilt Ag decoration with original ribbon, hand engraved serial number on back C:AU,XF
7 000 HUF
1621293
31232
302
Numismatics
6db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte "Érdemes Társadalmi Munkás", "Debrecen Klaipeda" T:1-,2
1 000 HUF
1621330
31233
302
Numismatics
6db-os vegyes magyar díjérem tétel a szocialista időszakból, szalagok nélkül T:2
1 000 HUF
1625759
31234
302
Numismatics
7db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Villamosenergia Ipar 10 év hűségért" T:2
1 000 HUF
1621283
31235
302
Numismatics
8db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző hajózás témában T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035