5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Zsolnay hiányos virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, kopott, az egyik csészén lepattanással, összesen: 7 db, m: 6 cm, 9 cm,11 cm, 16 cm.