10645.
302. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Lorentz May(?-?): Ex librisek, 5 db. Rézkarc, papír, jelzett, 2x4 és 9x7 cm között