1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1928 A Pesti HÃrlap nagy naptára az 1928. szökőévre, 38. évfolyam. Bp., Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas borÃtóval, ceruzás firkákkal, szövegközti fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal illusztrálva.