4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1933 Uj Idők. XXXIX. évfolyam. I-II. félév. (Teljes.) Szerk.: Herczeg Ferenc. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Könyvkötészete, kissé kopással a borítókon. Jó állapotban.