Printed Materials

Number of items: 329

1930-1932 Wiesel Adolf jégszekrénygyár és Kokesch Sándor szűcs-mester reklám nyomtatványok, a tulajdonosok aláírásával, 9,5x14 és 10,5x16 cm
13257.

1 200 HUF
3,11
3,43
1930 Minerva IX. évfolyam. Szerk.: Thienemann Tivadar. Pécs, 1930, Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája. Kissé kopottas modern félvászon kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
13258.

1 000 HUF
2,59
2,86
1931 A Magyar Nemzeti Turul szövetség tanulmányútjai térképes prospektus
13259.

800 HUF
2,07
2,29
13260.

100 HUF
0,26
0,29
1932 Az Országos magyar protestáns Diákszövetség alapszabályai, fedőborító hiányos, pp.:20, 15x11cm
13261.

100 HUF
0,26
0,29
1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található.
13262.

2 000 HUF
5,18
5,71
1932-1953 Vegyes újság tétel, összesen 16 db, közte Szededi Friss Újság, Népszava, Pesti Izé, Ludas Matyi, vegyes minőségben
13263.

1 000 HUF
2,59
2,86
1933 Rom. Ente nazionale industrie turistiche. Számos fekete-fehér fényképpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 36 p.
13264.

1 000 HUF
2,59
2,86
1933 Uj Idők. XXXIX. évfolyam. I-II. félév. (Teljes.) Szerk.: Herczeg Ferenc. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Könyvkötészete, kissé kopással a borítókon. Jó állapotban.
13265.

4 000 HUF
10,36
11,43
13266.

1 600 HUF
4,15
4,57
Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.
13267.

1 000 HUF
2,59
2,86
Szent Rókus Kórház Orvosi Kaszinó  cca 1933. Rajzolta és linóleumba metszette Dönczy Lukács Ödön. 46 db hártyapapírral elválasztott linóleummetszetet tartalmazó zsinórfűzött füzet. A kórház orvosainak arcképei. Néhány hártyapapír hiányzik, egyébként jó állapotban. 17x20 cm
13268.

14 000 HUF
36,27
40,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF