1930 Minerva IX. évfolyam. Szerk.: Thienemann Tivadar. Pécs, 1930, Dunántúl Rt. Egyetemi Nyomdája. Kissé kopottas modern félvászon kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1932 Századunk. Próbakötet 1-2. Társadalomtudományi szemle. Ötödik évfolyam, ötödik kötet. Szerkesztették Vámbéry Rusztem, Varró István. Budapest, 1932. Kiadói papírkötés. A borítója szakadozott, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap felvágatlan, megviselt állapotban. A 2. kötet végén 1932 hetedik évfolyam, hetedik kötet (VIII+48 p.) található.
1933 Rom. Ente nazionale industrie turistiche. Számos fekete-fehér fényképpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 36 p.
Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.
Szent Rókus Kórház Orvosi Kaszinó cca 1933. Rajzolta és linóleumba metszette Dönczy Lukács Ödön. 46 db hártyapapírral elválasztott linóleummetszetet tartalmazó zsinórfűzött füzet. A kórház orvosainak arcképei. Néhány hártyapapír hiányzik, egyébként jó állapotban. 17x20 cm