12926.
302. Closed Online auction
Scout
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Cserkészpróbák könyve I-II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940-1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták. Valamint Kiadói papírkötésben, kissé megviselt állapotban, a hátsó borító leszakadt, a kötés sérült, a fűzés meglazult.