15503.
303. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borÃtóval, laza fűzéssel.