1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1945, Szikra. Második, bővített kiadás. Átkötött kopottas illusztrált félvászon-kötés.