1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Rákosy Zoltán: A magyar nemzet története világtörténelmi fejezetekkel. Második rész a polg. fiúisk. IV. osztálya számára. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés, kissé megviselt állapotban, kopottas borítóval, ceruzás, tollas bejegyzésekkel, firkával, egy javított lappal.