1 200 HUF
Tolnai világtörténelme X. A civilizáció története. A föld fokozatos fölfedezése és a természet erőinek meghódítása. A legujabb források nyomán írta: Zigány Árpád. Bp.,é.n, Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hírlap- és Könyvkiadó-vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, javított hátsó kötéstáblával.