Zsidó mondák és legendák. Bp., 1937, Remény. Kelemen Sámuel (?-1944/1945) gyöngyösi hitoktató ajándékozási bejegyzésével. Kicsit megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Mákzór imádságos könyv az év minden napjára. I. kötet: Ros-hássonó-ünnep első napjára. Magyarra fordította Schön József. Bp., é.n, Schwarz Ignácz Könyvkereskedése. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
Elbeszélés az izraeliták egyiptombóli kivonulásáról az első két Pészach-estély használatára. Ford.: Rosenberg Izsák. h. n., 1931, Schlesinger József. Díszes, kissé kopott műbőr kötésben, jó állapotban.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. III. kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., é.n., Schlesinger Jos. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. IV. kötet. Jomkipur vagyis az engesztelő ünnep napjára. Bp., é.n., Steiner Ármin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, és kissé laza fűzéssel, festett lapélekkel.
Millok Sándor: A kínok útja. (Budapesttől-Mauthausenig.) Bp., é.n. (1945), Müller Károly Könyvkiadóvállalat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka. 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Első kiadás.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. VI. kötet. Szukoth ünnepre. Utolsó két nap. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a hátsó kötéstábla szélén kis kopással, de egyébként szép állapotban.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. V. kötet. Szukoth ünnepre. Első két nap. Fordította Schön József. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Szép állapotban.
Codex Maimuni. Moses Maimonides Code of Law. The Illuminated Pages of the Kaufmann Mishneh Torah. Szerk.: Scheiber Sándor. h.n., 1984, Corvina, Helikon, Strassburger. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papírtokban, angol nyelven. Szép állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in cartoon case, in English langugage, in good condition.