15523.
303. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
Bulla Béla, Mendöl Tibor: A Kárpát-medence földrajza. Nevelők könyvtára 2. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült az egyik sarka. A könyv a Kárpát-medencét, mint egységes földrajzi teret tárgyalja. Különlegessége, hogy politikai nyomásra 1947-től napjainkig, majdnem ötven éven át nem jelent meg hasonló munka.