15878. 303. Closed Online auction Books: Other rarities
2 600 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Széchényi István. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopottas borítóval, a 2-16. oldalak között a lapok kijárnak. Ritka!
Photo of the item taken by : vörös_iván