800 HUF
Debreczeni József: Első félidő. Sebők Imre rajzaival. A borítót K. Sávely Dezső rajzolta. Bp., é.n.,Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.