16021. 303. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Kerek egy esztendő 1956. Szerk.: Enczi Endre, Domokos Mátyás. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor