1 600 HUF
Leonid Szolovjev: Hét tenger hősei. Fordította Papp Józsefné. Illusztrálta Biczó András. Bp., é.n., Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé sérült kötéssel.