16025. 303. Closed Online auction Books: Other rarities
2 600 HUF
0 HUF
N. Gernyet, G. Jagdfeld: Kátya és a krokodil. Fordította F. Kemény Márta. Kassowitz Félix rajzaival. Bp., 1961, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban
Photo of the item taken by : tánczos_gábor