1 200 HUF
Népiskolai olvasókönyv katholikus leányiskolák számára. Szerk.: Schultz Imre. III. rész: A negyedik osztály számára. Pozsony-Bp.,1896, Stampfel Károly. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.