15877. 303. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Salamon Ödön: Kocsin és gyalog. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel, festett lapélekkel.
Photo of the item taken by : scanner