1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.