Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Modern műbőr-kötés, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylapon ceruzás ...
Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylap belsején ceruzás...
Rudolf emlék-album. A magyar irók és művészek szíves közreműködésével szerkesztette Cziklay Lajos. Budapest, 1897, Rigler József Ede Papírnemügyár Rt. ny., Kispesti Rudolf Fogadalmi Templom felépítésére alakult országos bizottság, 288 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Átkötött javított kötésben, rossz állapotban, kopottas viseltes borítóval, szakadt címlappal, kijáró ol...
Magyar Irodalom Remekei sorozat három kötete: Kemény Zsigmond: Özvegy és leánya.+Móra Ferenc: Éneke a búzamezőkről.+Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya, Fazekas Mihály: Ludas Matyi,Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Petőfi Sándor: János vitéz, Arany János: Toldi. Bp.,2006-2007, Népszabadság. Kiadói kartonált papírkötés.