Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, Jókai Mór könyvei, 3 db: Egy játékos, aki nyer I-II. A Fránya Hadnagy. Bp., é.n, Révai. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítókkal, az egyik elülső kötéstáblája kissé sérült.
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
Vegyes régi ponyvaregény tétel: Milliók Könyve, Vasárnapi Regények, Színes Regénytár Királyhegyi Pál, Mikes György, Anny Wothe, Lola Stein, stb., 12 db, vegyes állapotban
6 db könyv-Fagyöngy. Bp., Révai; Wilder Thornton: Szent Lajos király hídja. Bp., Révai; Zilahy Lajos: Valamit visz a víz. Bp., Athenaeum; Tóth Endre: Örökké viharban. Debrecen, Csokonai; Györffy István: Nagykunsági krónika. Bp., 1941, Turul; Petőfi össze költeményei. Kötetenként változó, általában rossz állapotban.
Vegyes könyv tétel: Karinthy Frigyes: Budapesti emlék; Maupassant: A mi szívünk; Váci Mihály: A sokaság fia; A felszabadulás krónikája. Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
Szini Gyula (szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Kiadói illusztrált, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos.