Gyarmathy Zsigáné: Három leány története. Fiatal Leányok Regénytára. Bp.,é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Tutsek Anna: Vidorka. Regény fiatal leányok számára. Ifjusági könyvek. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, 78-83. oldalak között a lapok kijárnak, de egyébként jó állapotban.
Szabóné Nogall Janka: Elvira Kisasszony és más elbeszélések. Fiatal leányok számára. Budapest, 1903, Magyar Kereskedelmi Közlöny, 1 t. (címkép)+120 p.+1 sztl. lev. + 3 t. Színes litográfiákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Frankl és Werner könyvkötészete, kissé kopottas borítóval, illusztrációk közül egy hiányzik, de egyébként jó állapotban.
Kuti László: Hársfa ucca. Versek. Bp., 1940, Magyar Írók, Művészek, és Műpártolók Egyesülete. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé sérült hátsó borítóval, és lapszélekkel. A szerző által dedikált példány. A borítón Kolozsváry Sándor fametszetével.
Dr. Nógrády László: A mese. I. kötet. Gyermektanulmányi könyvtár. Bp., 1917, Magyar Gyermektanulmányi Társaság, XI+232+XXXII p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Felvágatlan példány.
Marryat, [Frederick]: Rüstig Zsigmond a brémai kormányos. Új Robinson. Bp., é. n., Afra Könyvforgalmi Rt. Gyűrű Géza (?-?) belgyógyász bélyegzőjével, ajándékozási sorokkal. Félvászon kötésben, jó állapotban.