Kisfaludy Károly minden munkái. III-IV. kötet. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
Ötven év. A magyar lányok albuma. 1894-1944 legszebb ifjúsági elbeszélései. Szerk.: Tutsek Anna. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, egészoldalas illusztrációkkal.
Hangay Sándor (1888-1953): Gedichte (Versek). Leipzig, é.n., Xenian-Verlag. 1 t.+VII+1+86 p. Kiadói fűzött papírkötés, kissé foltos gerinccel, aranyozott felső lapélekkel, német nyelven, Kolozsvári Andor (1900-1982) ex libris-szével. Jó állapotban./ Paperbinding, with spotty spine, in German language.
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói kopottas festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapszélekkel.
Szabolcska Mihály: Dalok hazulról és egyéb versek. Bp., 1911, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.