Népiskolai olvasókönyv katholikus leányiskolák számára. Szerk.: Schultz Imre. III. rész: A negyedik osztály számára. Pozsony-Bp.,1896, Stampfel Károly. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
Frank L. Baum: Oz. A csodák csodája. Róna Emy rajzaival. Fordította Beöthy Lydia. Bp., é.n., Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, laza,sérült fűzéssel, kijáró lapokkal (69-76., 129-44.), a 69/70. oldalnál a lap kissé szakadt
Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharcból. Kimnach László rajzai után készült fametszetekkel. Bp., 1898, Franklin. Hatodik, illusztrált kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült fűzéssel, a hátsó szennylap kijár, számos kijáró lappal.
Magyar írók levelei. (XV.-XX. század.) Összeállította: Fábián István. A tanítás problémái 21. Bp.,1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Betűország harmadik virágos kertje+Betűország negyedik virágos kertje. (Egybekötve.) Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 167+2185. Átkötött papírkötés, egybekötve, a negyedik kötet borítóját bekötötték, kiszínezett rajzokkal, a harmadik kötet 167. oldala foltos, javított, a negyedik kötet címoldala javított.
Komjáthy István: Botond. Ezer év mondáiból s történeteiből. Reich Károly rajzaival. Bp.,1956, Magvető. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
Bíró Lajos: 1913. Történelmi színmű három felvonásban. Bíró Lajos könyvei. Bp. 1914, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben. Jó állapotban.
Kállai Ernő: Mednyánszky László, 1943 / Cézanne és a XX. század művészete, [1944] / Picasso, 1948. Bp., 2003, Argumentum - MTA MKI (Összegyűjtött írások 8.). Papírkötésben, jó állapotban.