Nobel-díjas írók antológiája. Bp., 1935, Káldor. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, a tartalomjegyzéknél az írók származása ceruzával bejegyezve, egy helyen ceruzával aláhúzás, az írók fekete-fehér fotóival, Pen Könyvesbolt(,Lipót Krt. (1937-től Szent István Körút) 6. címkéjével.)
Magyar Tudományos Akadémia Agrártudományok Osztálya 50 éve. (1949-1999). Szerk.: Kovács Ferenc. Bp., 1999, MTA Agrártudományok Osztálya. Kiadói papírkötés.
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé foltos lapszélekkel, foltos hátsó szennylappal, de egyébként jó állapotban.
(James) Fenimore Cooper: Bőrharisnya. A magyar ifjúság számára átdolgozta Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1940, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Arany János kisebb költeményei. Bp., 1900, Ráth Mór, IV+415 p. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, a borítója kopottas, az előzéklap és a II. oldal között a lapok részben kijárnak a címoldal hiányos.
M(ária) Duricková: Téli mese. Télapó a gyerekeknél. S. Cpin rajzaival. Átköltötte Vajda Endre. Bp.-Pozsony, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó-Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.