1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
A tizenkét Pius. Írták Balanyi György. Kühár Flóris, Ijjas Antal, Juhász Vilmos, Parragi György. Bp., 1942., Arkádia, 470 p. Kiadói viseltes félvászon-kötés, a borítója kopottas, a gerince sérült, fekete-fehér egészoldalas fotókkal.