4 000 HUF
Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. Szerk.: Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban