15046.
303. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Prinz Gyula: Hat világrész földrajza. Bp.,1943, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.